+48 792 810 317, +48 531 812 209 kontakt@aquariumproject.pl

Aranżacje i wykonawstwo

Mamy doświadczenie w wykonywaniu różnych biologicznie zbiorników wodnych, począwszy od Malawi kończąc na akwarystyce holenderskiej i morskiej.

Perfekcyjne wykonane i zaaranżowane akwarium jest chlubą i dumą właściciela zbiornika wodnego.

Akwarium dla firmy

Małe i zgrabne akwaria są idealnym elementem każdej poczekalni (lekarz, fryzjer, salon samochodowy…) tam gdzie klient musi poczekać. Zbiornik taki przyciągnie uwagę i doda prestiżu każdej firmie. A jak udowodniono naukowo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Firma posiadająca akwarium wykonane przez nas będzie pozytywnie postrzegana.

Większe zbiorniki wodne są idealnym wystrojem w gabinetach kierowników, dyrektorów i prezesów. Taki zbiornik jest dopełnieniem w wyposażeniu. Akwarium takie podnosi prestiż firmy i jest elementem rozładowującym przy negocjacjach handlowych.

Akwarium dla domu

Akwarium jest także idealnym wyposażeniem każdego salonu czy sypialni. Potrafi zastąpić rozrywkę elektroniczną, obserwujący może podziwiać podwodne życie i wyjątkowe zachowanie przebywających tam zwierząt. Sami wielokrotnie złapaliśmy się na tym iż minęła godzina a my z podziwem obserwujemy krewetkę zrzucającą pancerzyk czy zaloty samca do samiczki.
Akwarium jest także idealnym nauczycielem dla dzieci, pełniąc funkcję: nauki sumienności i punktualności.

Przykłady wykonanych aranżacji można zobaczyć w zakładce Galeria.

Zakres naszych prac

  • Aranżacja i wykonanie nowego projektu od początku do końca, zaczynając od zakupu szklanego akwarium a kończąc na optymalizacji sprzętu w uruchomionym zbiorniku wodnym.
  • Zakup i transport akwarium, szafki i potrzebnego osprzętu akwarystycznego takiego jak: (oświetlenie, filtry, obudowy bądź szyby nakrywkowe, termometry, technika co2).
  • Aranżacja i wykonanie projektu działającego zbiornika wodnego, polega to na tym iż czyścimy działający zbiornik, wykonujemy zmiany zaopiniowane przez Zamawiającego począwszy od zmian technicznych kończąc na wystroju zbiornika.
  • Opieka nad wykonanymi przez nas zbiornikami jak i przejętymi.
    Opieka polega na : wykonywaniu regularnych podmian wody, mineralizacji jej. Odpowiednim nawożeniu akwarium, pielęgnacji roślin i konserwacji sprzętu (naprawa zepsutego sprzętu wyceniana jest osobno). W zależności od opcji i aranżacji: wizyty od 2 do 4 w miesiącu.
  • Zakup i dostawa ryb oraz roślin egzotycznych.